Artykuły

GALA STRAŻY POŻARNYCH PKN ORLEN – WARSZAWA 27.10.2017r.

Gala Stray Poarnych 2017W dniu 27.10.2017r. w Teatrze „Kamienica” w Warszawie odbyła się Gala Straży Pożarnych, na której to Polski Koncern Naftowy ORLEN obdarował darowiznami 169 jednostek Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całej Polski. Przedstawiciele naszej jednostki mieli zaszczyt gościć w tym roku na Gali Straży Pożarnych. Nasza jednostka została obdarowana czekiem o wartości 4000 zł.

Środki z darowizn zostaną przeznaczone na projekty, których celem jest doposażenie jednostek ochrony przeciwpożarowej. Wsparcia strażakom udzieliły w tym roku PKN Orlen oraz spółki grupy Orlen: Anwil, Orlen Upstream oraz IKS Solino.

Wśród gości specjalnych był min. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. bryg. Leszek Suski. Na koniec na scenie teatru wystąpił właściciel teatru Emilian Kamiński.

Po zakończeniu uczestnicy Gali zostali zaproszeni na zwiedzanie wystawy oraz smaczny poczęstunek.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubatowej darczyńcom czyli PKN ORLEN za udzieloną darowiznę SERDECZNIE DZIĘKUJE.

                                                                                                                                      K.Sz.

Zobacz zdjęcia: gala

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top