Artykuły

Kolejny owoc operatywności strażaków OSP Lubatowa

Instrumenty dteZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubatowej informuje, że został rozliczony grant pt: „Doposażenie Orkiestry Dętej OSP w Lubatowej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Nafty”.

            Wynikiem grantu napisanego przez strażaków OSP było otrzymanie środków finansowych w wysokości 19 985zł. za które zostały zakupione dwa instrumenty dęte i sorty mundurowe dla członków orkiestry dętej działającej przy naszej OSP.

            W działalności orkiestry dętej nie wystarcza samo zaangażowanie członków orkiestry, którzy są mieszkańcami naszej pięknej miejscowości ale potrzebne są także konkretne środki finansowe na zakup instrumentów, utrzymywanie ich w pełnej sprawności a także uzupełnianie sortów mundurowych dla nowych osób, które chcą służyć mieszkańcom swoim talentem gry na instrumentach dętych.

Otrzymane z grantu środki finansowe są bardzo ważne w dalszej działalności Orkiestry Dętej aby dalej mogła służyć lokalnej społeczności.

            Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubatowej dziękuje pracownikom Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty” za udzielenie wsparcia finansowego w naszym przedsięwzięciu.

JS

Zobacz zdjęcia:granty

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top