Artykuły

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Etap Gminny

29527091 2081395278808274 607771123 oW dniu 13.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Iwoniczu  członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej brali udział w etapie gminnym  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą jednostkę oraz miejscowość reprezentowali w grupie szkoły podstawowej. Miłosz Zima i Dawid Łoś a w grupie gimnazjum Patrycja Zięba , wraz z opiekunem Jolantą Ziębą oraz przedstawicielem naszej jednostki dh Maciej Zimą.
Wszyscy nasi przedstawiciele z obu grup wiekowych po testach pisemnych zakwalifikowali się do etapu ustnego na pierwszych miejscach, w którym musieli wykazać się szeroką wiedzą na tematy związane z ochroną ppoż. Delegacja z Lubatowej stanęła na wysokości zadania. Uczestnicy świetnie poradzili sobie nawet z trudnymi pytaniami etapu ustnego. W grupie szkół podstawowych na pierwszym miejscu uplasował się Dawid Łoś a za nim Miłosz Zima Natomiast w grupie gimnazjalnej pierwsze miejsce zajęła Patrycja Zięba. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej „edukacji pożarniczej”, a Dawidowi i Patrycji życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych. Oboje będą reprezentować gminę Iwonicz Zdrój na etapie powiatowym!

Zobacz zdjęcia: otwp

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top